Gates of Olympus oyna

Gates of Olympus oyna, 3 kazanma yolu olan 5 makaralı bir Yunan mitolojisi slot oyunudur. Genişleyen wild özelliğine sahip bir ücretsiz döndürme bonus oyunu var.

Gates of Olympus oyna

Slot makinelerinde Olimpos tanrıları ve ejderhalar ve aslanlar gibi efsanevi yaratıklar bulunur. Slotlar masaüstü ve mobil cihazlarda oynanabilir. Yunan mitolojisinde geçen bir kumar makinesi. 5 makara ve 20 ödeme çizgisi. Oyun, bilgelik tanrıçası Hera, Zeus, Poseidon ve Athena gibi sembollerin bulunduğu eski bir Yunan tapınağının zemininde oynanır.

Gates of Olympus

Gates of Olympus slotu wild’lar, scatter’lar ve free spin’ler gibi bazı çok ilginç özelliklere sahiptir. Ayrıca, 10x’e kadar çarpanlarla 20’ye kadar bedava dönüş kazanabileceğiniz Golden Wilds adında bir bonus turu da var!

Gates of Olympus

3 kazanma yolu olan 5 makaralı bir slottur. Oyuncular istiflenmiş makaraları döndürür. Oyuncular 2
3’e kadar farklı kombinasyonla kazanma şansına sahiptir. Yani bir oyuncunun bu oyunda kazanabileceği 2
3 yol var. Oyun 3 makaranın soldan sağa doğru döndürülmesiyle başlar. Oyuncular, şimdiye kadar ne kazandıklarını görmek için ekrandaki durdur düğmesine tıklayarak istedikleri zaman dönmeyi durdurabilirler.


Oyun Detayları

Gates of Olympus slotunu ücretsiz denemek için hemen tıklayın. İşte Olympus’un en iyi ücretli slot oyunlarının tüm detayları.

Scroll to Top