Betgit Sweet Bonanza bedava

Betgit Sweet Bonanza bedava BETGİT’te ayrıca ilk para yatırma işleminiz için 250 adet Sweet Bonanza bedava çevirme hakkı vardır! 1.) Sweet Bonanza bonusu sadece ilk para yatırma işleminizde geçerlidir. 2.) Yatırımınız karşılığında kazandığınız bedava dönüş sayısı; 100 TL – 199 TL 20 FS 200 TL – 299 TL 0 FS 300 TL – 399 TL 60 FS Spindle 00 TL Geçerli bir değerdir, 00 TL 0TL -TL 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 – 0 0 3.) para yatırdıktan hemen sonra.

 

Betgit Sweet Bonanza bedava

Sweet Bonanza bonusu Bu bonusu kullanmak için minimum para yatırma tutarı 100 TL’dir. .) Tatlı Bonanzsa bonusu sadece İLK para yatırma içindir. Her üye bir kez yararlanır. 5) İlk para yatırma hoşgeldin bonusunu hiçbir oyunda kullanmazsanız veya gerekli oyun şartlarını sağlamazsanız, para çekme talebinde bulunamazsınız. 6.) Bonusları kötüye kullandığınız veya yasa dışı işlemler yaptığınız tespit edilirse, bu bonuslar iptal edilecek ve BETGİT hesabınız sebepsiz yere kapatılacaktır. 7.)

Betgit Sweet Bonanza bedava BETGIT gerekli gördüğü takdirde kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. 8.) Aynı (birden fazla) IP adresi veya bilgisayar ile giriş yapan üyeler bonus haklarını kullanamazlar. 9.)

Sweet Bonanza bonusu SPOR SAHALARINDA GEÇERLİ DEĞİLDİR. 10.) Bonus kullanım süresi azami 10 gündür. 10 gün içerisinde kullanılmayan bonuslar geçersiz sayılacaktır. 11.) Para yatırma bonusu kullanan üyelerimiz tazminat haklarını kaybetmezler. 12.)Betgit, herhangi bir bonusun koşullarını değiştirme veya bonusu tamamen kaldırma hakkına sahiptir.Geçerli bonus ve koşullara uymak oyuncunun sorumluluğundadır. 13.) Bir bonusu çevrim şartı olmaksızın çeker veya iptal ederseniz, ana paranız ve bonusunuz silinir ve iade edilmez, sorumluluk tamamen oyuncuya aittir. 1 .) Genel ikramiye kuralları geçerlidir. 15.) Gün içinde para çeken üyeler yatırım bonusu alamazlar.

Scroll to Top